Videoland - Kamerzysta Śląsk | Fotograf Śląsk | Suknia Ślubna dobrana do figury
Kamerzysta na wesele Katowice to idealne rozwiązanie dla wymagającego klienta. Fotograf na ślub Śląsk od Videoland zrobi na Twoim ślubie najpiękniejsze zdjęcia.
Fotograf na ślub Katowice, fotograf ślubny Śląsk, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Mysłowice, fotograf ślubny Czeladź, fotograf ślubny Sosnowiec, fotograf ślubny Siemianowice Śląskie, fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza, fotograf ślubny Lędziny, fotograf ślubny Tychy, fotograf ślubny Ustroń, fotograf ślubny Szczyrk, Kamerzysta ślubny Śląsk, Kamerzysta ślubny Katowice, Kamerzysta ślubny Mysłowice, Kamerzysta ślubny Sosnowiec, Kamerzysta ślubny Dąbrowa Górnicza, Kamerzysta ślubny Kraków, Kamerzysta ślubny Tychy, Kamerzysta ślubny Czeladź, Kamerzysta ślubny Lędziny, Kamerzysta ślubny Imielin, Kamerzysta ślubny Szczyrk, Kamerzysta ślubny Ustroń, Profesjonalny Kamerzysta, Piękny film ślubny, Drogi kamerzysta ślubny, Kreatywny kamerzysta na ślub, Artystyczny fotograf, Profesjonalny fotograf, Drogi fotograf, wesele z klasą, kamerzysta dobry, kamerzysta profesjonalny, filmowanie klubów, filmowanie w plenerze, fotograf w plenerze, fotograf dobry, pasja fotograf, fotograf za granicą, kamerzysta za granicą, fotograf klubowy, kamerzysta klubowy, agencja weselna, agencja artystyczna, NASI KLIENCI ZNALEŹLI NAS ZA POMOCĄ SŁÓW KLUCZOWYCH FOTOGRAF RACIBÓRZ , KAMERZYSTA KATOWICE, FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE, FOTOGRAF KRAKÓW, FOTOGRAF WARSZAWA, FOTOGRAF ŚLĄSK, FOTOGRAF SOSNOWIEC, FOTOGRAF MYSŁOWICE , FOTOGRAF RYBNIK, FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE, FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW , FOTOGRAFIA ŚLUBNA GLIWICE, WIDEOFILMOWANIE KATOWICE, KAMERZYSTA RACIBÓRZ , KAMERZYSTA RYBNIK, FOTOGRAF ŚLUBNY RYBNIK, KAMERZYSTA GLIWICE, FOTOGRAF ŚLUBNY RACIBÓRZ, ZDJĘCIA ŚLUBNE KATOWICE, ZDJĘCIA ŚLUBNE RYBNIK, KAMERZYSTA W KATOWICACH, FOTOGRAF W KATOWICACH, FOTOGRAFIA ŚLUBNA FOTOGRAF ŚLĄSK, FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK, FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE, KAMERZYSTA KATOWICE, KAMERZYSTA NA WESELE, WIDEOFILMOWANIE, WESELE FILM, FILM WESELE, KAMERZYSTA, NA WESELE ŚLĄSK, FILMOWANIE, FOTOGRAF NA WESELE, FILMOWANIE LUSTRZANKĄ, TELEDYSK WESELNY, FILMY ŚLUBNE, REPORTAŻ ŚLUBNY, PLENER ŚLUBNY, ŚLUBNE, PODZIĘKOWANIA DLA, RODZICÓW FILM, BLOG ŚLUBNY, FILMY O ŚLUBACH , OTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW
16067
post-template-default,single,single-post,postid-16067,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

15 Sie Suknia Ślubna dobrana do figury

 

Podstawowe zasady doboru idealnej sukni ślubnej

1 – Cera: 100% naturalnie i bez szminki.
Krem na dzień to jedyne, co wolno ci nałożyć na twarz. Podkłady i szminki absolutnie nie wchodzą w grę. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że nie zostawisz kolorowych smug na śnieżnobiałych sukniach.

2 – Miejsce szpilek jest w torebce.
Załóż wygodne buty, w których będziesz w stanie bezboleśnie przetrwać butikowy maraton. Suknię oczywiście należy przymierzać w butach, które mają odpowiedni styl i wysokość, i które założysz na ślub. Rozwiązanie jest proste: noś je w torebce!

3 – Miejsce przyjaciółek jest przy tobie.
Nie jest łatwo samej podjąć tak ważną decyzję. Weź ze sobą jedną lub dwie przyjaciółki, siostrę, mamę… osoby, które mogą ci coś doradzić. Poproś, by szczerze wyrażały opinie i notowały wady i zalety każdej przymierzanej sukni.

4 – Notes: zawsze pod ręką.

Najpóźniej po piątej sukience przestajesz pamiętać: Który model miał najpiękniejsze hafty? Która suknia miała wyjątkowo piękny tren? W która najlepiej podkreślała twoją figurę…? Zapisuj wszystkie te szczegóły w małym notesie: nazwę butiku, model, cenę, wady i zalety itp. W domu będziesz mogła porównać zanotowane uwagi i łatwiej dokonasz trafnego wyboru.

5 – Taniec w sukni ślubnej? Koniecznie spróbuj!
Musisz być w stanie swobodnie się ruszać w sukni ślubnej. Kilka kroków tanecznych pozwoli ci sprawdzić, czy na weselu będziesz mogła się bawić bez ograniczeń i ryzyka, że suknia puści w szwach… Szkoda byłoby przez cały ten wielki dzień musieć chodzić jak gejsza!

6 – Oświetlenie: światło dzienne.
Pod świetlówkami w butiku każda suknia będzie śnieżnobiała. Ale pozory mylą! Nie wahaj się więc wyjść w sukni na światło dzienne i przekonać, czy  przypadkiem kolor nie zmienia się w żółtawy lub beżowy. Pamiętaj także sprawdzić przejrzystość materiału, aby w dniu ślubu nie okazało się, że suknia odsłania trochę więcej, niż powinna!

7 – Zdjęcia: udawane i prawdziwe.

Długie godziny przymierzania, nieskończona ilość sukni… Ze zmęczenia możesz zdecydować się na coś kompletnie paskudnego. Oto nasza rada, jak zachować trzeźwość oceny: Przybieraj takie pozy, jak do zdjęć ślubnych. Jeśli obsługa sklepu się zgodzi, po prostu zrób sobie zdjęcia, będziesz mogła je obejrzeć, jak już trochę ochłoniesz.

8 – To twoje ciało: akceptuj je!
Nie, nie ma diety-cud, która zagwarantuje ci figurę marzeń dokładnie w dniu ślubu. Lepiej wybierz suknię, w której teraz wyglądasz dobrze! Jeśli do ślubu trochę stracisz na wadze (na przykład z powodu stresu), suknię zawsze można trochę dopasować.Facebook